Folie dekoracyjne

Dlaczego warto montować folie dekoracyjne?

Powodów jest wiele, my opiszemy te najważniejsze, przede wszystkim prywatność.

Montując folię mleczną, będącą rodzajem folii ozdobnej, zapewniamy sobie prywatność. Folia mleczna uniemożliwia obserwację na przykład biura czy gabinetu z zewnątrz, zapewnia komfort i spokój. Bardzo istotną zaletą tej folii jest fakt, że przepuszcza światło, nie zaciemniając pomieszczenia. Montaż folii mlecznej na szybę jest więc doskonałym rozwiązaniem na przykład w biurach lub gabinetach lekarskich.

Montaż folii ozdobnej podnosi walory wizualne pomieszczeń. Sprawia, że każde wnętrze nabierze nowoczesnego wyglądu. Folie ozdobne często montuje się również w mieszkaniach czy domach. Spełniają swoją rolę na przykład na szybach będących witrynami sklepowymi.

Trzeba dodać jeszcze jedną ważną rzecz, na folii mlecznej nie zostają ślady po odciskach palców. Te niesamowite folie ozdobne mają powłokę antybakteryjną.

Zapewniamy o długiej żywotności naszych folii, które wykonane są z poliestru. Wyposażone w matową powłokę, która imituje szkło piaskowane. Dodatkowe atuty to ochrona szyb przed zarysowaniem oraz przed rozsypaniem w przypadku, gdyby zdarzyło się rozbicie.