Folie antywłamaniowe

Folie antywłamaniowe

Zabezpieczenie domu czy mieszkania folią antywłamaniową daje znakomite rezultaty. Folia ochronna potrafi wykazać się większą skutecznością niż tradycyjne zabezpieczenia. Nasze folie na szyby są praktycznie niewidzialne dla oka, jest to najlepsze możliwe dyskretne zabezpieczenie posesji.

Najważniejsza funkcjonalność to oczywiście ochrona przed włamaniami.

Zbicie szyby zabezpieczonej taką folią antywłamaniową jest bardzo trudne. Na pewno o wiele trudniejsze niż zbicie zwykłej szyby. Nie jest możliwe szybkie sforsowanie tego rodzaju zabezpieczenia, co skutecznie zniechęci włamywacza. Większość folii antywłamaniowych montujemy w Warszawie i na terenie całego kraju .

Folie zabezpieczające chronią przed wandalami

Okna, szczególnie witryny sklepowe są narażone na rozbicie. Akty wandalizmu w naszym kraju są dość powszechne, dlatego warto by się przed tym uchronić montując folie zabezpieczające. Montaż tego rodzaju zabezpieczenia utrzyma szybę w ramach okna nawet w przypadku rozbicia. Dzięki temu, że szyba nie rozsypie się na drobne kawałki mamy pewność, że wnętrze lokalu jest bezpieczne. Okna zabezpieczone naszymi foliami ochronnymi zabezpieczają przed sprayem oraz zarysowaniami. Niesamowita jakość i właściwości naszych folii daję niesamowite efekty, szyba nie zostanie zarysowana, graffiti również nie pozostawi na niej żadnego śladu.

Ochrona przed ranami

Każdą szybę można stłuc przypadkowo, nie ma w tym stwierdzeniu nic nadzwyczajnego. Potłuczona szyba rozpada się na kawałki, przez co pojawia się ogromne ryzyko, że kogoś może poranić. Potłuczone szkło jest bardzo ostre i niebezpieczne. Folia zabezpieczająca nie zabezpieczy w stu procentach przed pęknięciem szyby, choć zdecydowanie zminimalizuje na to szanse, ale z pewnością zatrzyma szybę w ramach okna i uniemożliwi rozpadnięcie się na mniejsze kawałki.

Poniżej przedstawiamy parametry techniczne naszych folii antywłamaniowych i zabezpieczających.

Parametry techniczne:

Folia ochronna 4 Mil Clear SR
Struktura folii 4 mil
Siła rozciągająca przy przerwaniu 28,500 PSI
Wytrzymałość na uderzenie 112 lb/cal
Wydłużenie przy przerwaniu 125%
Wytrzymałość na odklejanie 7 lb/cal
Transmisja promieni UV 10%
Odbicie całkowitej energii słonecznej 9%
Współczynnik zacienienia 0,93
Całkowita energia słoneczna zatrzymana 19%
Folia antywłamaniowa 12 Mil Clear SR
Struktura folii 4 mil + 4 mil + 4 mil
Siła rozciągająca przy przerwaniu 28,500 PSI
Wytrzymałość na uderzenie 336 lb/cal
Wydłużenie przy przerwaniu 125%
Wytrzymałość na odklejanie 7 lb/cal
Transmisja promieni UV 4%
Odbicie całkowitej energii słonecznej 11%
Współczynnik zacienienia 0,9
Całkowita energia słoneczna zatrzymana 22%
UWAGA!

Dojazd i wycena gratis!